بت برو : بهترین لحظات چه بود؟


سایت بت برو
سایت betboro

امروز بهترین لحظات برای هند در پارالمپیک 2020 را برای شما آورده ایم. هند سفر بازی های پارالمپیک را در بازی های پارالمپیک تابستانی 1968 آغاز کرد، دوباره در سال 1972 ظاهر شد و پس از آن تا سال 1984 که آنها حضور دائمی در پارالمپیک را آغاز کردند، هیچ نماینده ای وجود نداشت. در حالی که ریو 2016 با کسب 4 مدال (شامل دو طلا) در مقایسه با المپیکی هایی که فقط دو مدال گرفتند، نقطه عطفی به همراه داشت. بازی‌های تابستانی 2020 توکیو این برتری پارالمپیک‌های هندی را نسبت به المپیکی‌های هند افزایش داد، زیرا آنها 19 در مقابل 7 در المپیک پیروز شدند که بهترین بازی‌های تابستانی برای هند تا کنون است. در اینجا ما در مورد خاطرات فراموش نشدنی هند در پارالمپیک 2020 صحبت می کنیم.

هند در پارالمپیک 2020 (شرکت کنندگان):

# پارالمپیک ورزش M/F رویداد
1 هارویندر سینگ پارا تیراندازی با کمان م بازگردانی فردی
2 ویوک چیکارا پارا تیراندازی با کمان م بازگردانی فردی
3 راکش کومار پارا تیراندازی با کمان م کامپوند اوپن انفرادی، باز تیمی ترکیبی
4 شیام ساندار سوامی پارا تیراندازی با کمان م ترکیب فردی باز
5 جیوتی بالیان پارا تیراندازی با کمان اف کامپوند اوپن انفرادی، باز تیمی ترکیبی
6 آمیت کومار ساروها پارا دو و میدانی م کلاب پرتاب F51
7 دارمبیر نایین پارا دو و میدانی م کلاب پرتاب F51
8 وینود کومار پارا دو و میدانی م پرتاب دیسک F52
9 یوگش کاتونیا پارا دو و میدانی م پرتاب دیسک F56
10 نیشاد کومار پارا دو و میدانی م پرش ارتفاع T47
11 رام پال پارا دو و میدانی م پرش ارتفاع T47
12 ماریاپان تانگاولو پارا دو و میدانی م پرش ارتفاع T63
13 شراد کومار پارا دو و میدانی م پرش ارتفاع T63
14 وارون سینگ بهاتی پارا دو و میدانی م پرش ارتفاع T63
15 پراوین کومار پارا دو و میدانی م پرش ارتفاع T64
16 ناودیپ سینگ پارا دو و میدانی م پرتاب نیزه F41
17 ساندار سینگ گورجار پارا دو و میدانی م پرتاب نیزه F46
18 اجیت سینگ پارا دو و میدانی م پرتاب نیزه F46
19 دوندرا جاجهاریا پارا دو و میدانی م پرتاب نیزه F46
20 رانجیت بهاتی پارا دو و میدانی م پرتاب نیزه F57
21 سندیپ چوداری پارا دو و میدانی م پرتاب نیزه F64
22 سامیت آنتیل پارا دو و میدانی م پرتاب نیزه F64
23 آرویند مالک پارا دو و میدانی م شوت پرتاب F35
24 سومان رعنا پارا دو و میدانی م شوت پرتاب F57
25 تک چاند پارا دو و میدانی م شوت پرتاب F55
26 سیمران شارما پارا دو و میدانی اف 100 متر T13
27 کشیش لاکرا پارا دو و میدانی اف کلاب پرتاب F51
28 اکتا بهیان پارا دو و میدانی اف کلاب پرتاب F51
29 باگیاشری جاهاو پارا دو و میدانی اف شوت پرتاب F34
30 پرامود باگات پارا بدمینتون م انفرادی SL3، مختلط دونفره SL3–SU5
31 مانوج سرکار پارا بدمینتون م مجردی SL3
32 تارون دیلون پارا بدمینتون م مجردی SL4
33 سوهاس لالیناکره یاتیراج پارا بدمینتون م مجردی SL4
34 کریشنا ناگار پارا بدمینتون م مجردی SL4
35 پارول پارمار پارا بدمینتون اف انفرادی SL4، دونفره SL3–SU5
36 پالک کهلی پارا بدمینتون اف SU5 انفرادی، دونفره زنان SL3–SU5، دونفره مختلط SL3–SU5
37 پراچی یاداو پاراکانو سواری اف VL2 زنان
38 جیدیپ دسوال پاورلیفتینگ م 65 کیلوگرم مردان
39 سکینه خاتون پاورلیفتینگ اف 50 کیلوگرم زنان
40 مانیش ناروال پارا تیراندازی م P1 مردان – تپانچه بادی 10 متر SH1، P4 مختلط – تپانچه 50 متر SH1
41 دیپدر سینگ پارا تیراندازی م تپانچه بادی 10 متر مردان P1 SH1
42 سینگراج آدانا پارا تیراندازی م P1 مردان – تپانچه بادی 10 متر SH1، P4 مختلط – تپانچه 50 متر SH1
43 سواروپ ماهاویر اونهالکار پارا تیراندازی م تفنگ بادی R1 مردان – 10 متر ایستاده SH1
44 دیپاک ساینی پارا تیراندازی م تفنگ بادی مردانه R1 – 10 متر ایستاده SH1، تفنگ R7 – 50 متر مردانه 3 موقعیت SH1، مختلط R3 – 10 متر تفنگ بادی مستعد SH1، R6 مختلط – 50 متر تفنگ مستعد SH1
45 روبینا فرانسیس پارا تیراندازی اف تپانچه بادی 10 متر P2 زنان SH1
46 آوانی لخارا پارا تیراندازی اف تفنگ بادی R2 زنان – SH1 10 متر، تفنگ R8 – 50 متر زنان 3 موقعیت SH1، مختلط R3 – 10 متر تفنگ بادی مستعد SH1، مخلوط R6 – تفنگ 50 متر مستعد SH1
47 راهول جاخار پارا تیراندازی م مخلوط P3 – تپانچه 25 متری SH1
48 آکاش پارا تیراندازی م مخلوط P3 – تپانچه 25 متری SH1، تپانچه مخلوط P4 – تپانچه 50 متری SH1
49 سیذارتا بابو پارا تیراندازی م مختلط R3 – تفنگ بادی 10 متر مستعد SH1، مخلوط R6 – تفنگ 50 متر مستعد SH1
50 نیرانجان موکوندان پارا شنا م پروانه 50 متری S7
51 سویاش جدهاو پارا شنا م 50 متر پروانه S7، 100 متر قورباغه SB7، 200 متر مختلط انفرادی SM7
52 سونال پاتل پارا تنیس روی میز اف انفرادی C3، تیم C4-5
53 بهاوینا پاتل پارا تنیس روی میز اف انفرادی C4، تیمی C4-5
54 آرونا تنور پارا تکواندو اف K44 زنان 49- کیلوگرم

هند در پارالمپیک 2020 (مدال):

# پارالمپیک ورزش رویداد مدال
1 آوانی لخارا تیراندازی کردن تفنگ بادی 10 متر زنان SH1 طلا
2 سامیت آنتیل ورزشکاری پرتاب نیزه مردانه F64 طلا
3 مانیش ناروال تیراندازی کردن تپانچه 50 متر مختلط SH1 طلا
4 پرامود باگات بدمینتون انفرادی مردانه SL3 طلا
5 کریشنا ناگار بدمینتون تک نفره مردانه SH6 طلا
6 بهاوینا پاتل تنیس روی میز انفرادی زنان C4 نقره اي
7 نیشاد کومار ورزشکاری پرش ارتفاع مردان T47 نقره اي
8 یوگش کاتونیا ورزشکاری پرتاب دیسک مردانه F56 نقره اي
9 دوندرا جاجهاریا ورزشکاری پرتاب نیزه مردانه F46 نقره اي
10 ماریاپان تانگاولو ورزشکاری پرش ارتفاع مردان T63 نقره اي
11 پراوین کومار ورزشکاری پرش ارتفاع مردان T64 نقره اي
12 سینگراج آدانا تیراندازی کردن تپانچه 50 متر مردان SH1 نقره اي
13 سوهاس لالیناکره یاتیراج بدمینتون انفرادی مردانه SL4 نقره اي
14 ساندار سینگ گورجار ورزشکاری پرتاب نیزه مردانه F46 برنز
15 سینگراج آدانا تیراندازی کردن تپانچه بادی 10 متر مردان SH1 برنز
16 شراد کومار ورزشکاری پرش ارتفاع مردان T63 برنز
17 آوانی لخارا تیراندازی کردن تفنگ 50 متر زنان 3 موقعیت SH1 برنز
18 هارویندر سینگ تیراندازی با کمان اوپن ریکرو انفرادی مردان برنز
19 مانوج سرکار بدمینتون انفرادی مردانه SL3 برنز

اینها نمایش های هیجان انگیز هند در پارالمپیک 2020 بود. این برای امروز است. امیدوارم خوشتون اومده باشه، یادتون نره نظرات و سوالاتتون رو بنویسید. خوب بمانید و به خواندن در مورد پارالمپیک های فوق العاده با استعداد ما ادامه دهید.


بت برو
سایت bet boro

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *